Aktuality

Přípravy očkovacího centra v budově ČVUT jsou dokončeny. Provoz zahájí v pondělí 12. dubna v 10 hodin. Převezme tak funkci původního provizorního očkovacího místa v děčínské nemocnici, kde pro jeho provoz nebyly vhodné podmínky. Klienti objednaní původně do nemocnice už budou docházet pouze do budov...

Číst dále

Příprava očkovacího centra v budově ČVUT vrcholí. Na velkém sále bylo položeno lino, došlo k výměně osvětlení a přepážky vytvářející očkovací místa už stojí na svých místech. Nyní probíhá instalace elektrických a datových rozvodů a příprava vnitřní i vnější navigace.

Do provozu bude centum uvedeno...

Číst dále

Před naší budovou v ulici Pohraniční došlo před koncem období vegetačního klidu k vykácení staré výsadby zeleně. Šlo o dlouho připravavanou akci. Prostor svým uspořádáním a kvalitou stávajících vegetačních prvků neodpovídal (funkčně ani esteticky) požadavkům na městskou zeleň. Keře před zadním vchod...

Číst dále

Očkovací centrum v budově ČVUT

10. března 2021

V budově ČVUT vzniká očkovací místo pro okres Děčín. Do provozu bude uvedeno po Velikonocích. Přesune se sem očkování, které probíhalo dosud v děčínské nemocnici. Klienti očkovacího centra budou mít vyhrazené parkování v ulici Fügnerova. Vchod i východ bude zadním vchodem do budovy (za Zámeckého náměstí, naproti Dlouhé jízdě).

Fakulta Dopravní je partnerem v inovativním projektu C-Roads, jehož cílem je ověření funkce inteligentních dopravních systémů na silnicích a železničních přejezdech v ČR. Implementací technologií přímé komunikace mezi vozidly či vozidly a dopravní infrastrukturou dochází např. k ochraně zdraví a oso...

Číst dále

Nová ordinace praktického lékaře

1. ledna 2021

V naší budově otevírá nově ordinaci praktický lékař MUDr. Radek Kolář. Najdete ho ve druhém patře, chodba C, v prostorách bývalé ordinace MUDr. Bureše. Ordinace doktora Bureše se přesunula na novou adresu viz web www.orl-dc.cz.

Občerstvení dočasně uzavřeno

14. prosince 2020

Provozovna občerstvení v přízemí naší budovy je na základě vládních opatření v souvislosti s koronavirem dočasně uzavřena. Jakmile to vládní opatření dovolí, bude provoz obnoven.

Ukončení ordinace praktického lékaře

1. října 2020

MUDr. Zdeňka Šafářová k 31. 12. 2020 ukončuje svoji ordinaci praktického lékaře. Její pacienti si budou muset najít nového lékaře. Bližší informace najdete na stánce s kontaktními údaji MUDr. Šafářové.